+47 22 47 94 00

post@centerpoint.no

 
 

Centerpoint AS, Lille Grensen 7, (Inng. Arbeidergata), 0159 Oslo

 

VED SYKDOM:

Send mail til admin@centerpoint.no eller sms/ring til din rådgiver. Husk også å gi beskjed til oppdragsgiver.


VED ULYKKE/KRISE:

Vårt nødnummer driftes av SEMAC og kan benyttes hver dag hele døgnet:
+47 22 20 57 20


 

Administrasjonen

jakob.jpg

Jakob Grova
CEO
+47 22 47 94 16
+47 91 32 58 87
jakob@centerpoint.no
Jakob på LinkedIn

Jon-Harald Gaarde
CFO
+47 22 47 94 15
+47 97 14 21 39
jon.harald@centerpoint.no
Jon-Harald på LinkedIn

Peder Wandem
Dir. Olje/Gass
+47 22 47 94 17
+47 93 20 49 28
peder@centerpoint.no
Peder på LinkedIn

Bernhard Paus
Dir. Samferdsel/Infrastruktur
+47 22 47 94 24
+47 91 34 71 24
bernhard@centerpoint.no
Bernhard on LinkedIn

John Trondsen
Principal Advisor
+47 22 47 94 07
+47 95 17 61 17
john@centerpoint.no
John på LinkedIn

Anniken Thurmann-Nielsen
Advisor
+47 22 47 94 23
+47 97 11 71 25
anniken@centerpoint.no
Anniken på LinkedIn

Bente Hvistendahl
Advisor
+47 22 47 94 22
+47 99 49 93 29
bente@centerpoint.no
Bente på LinkedIn

Carl Simon Grimwade
Advisor
+47 22 47 94 19
+47 92 83 53 18
carl@centerpoint.no
Carl på LinkedIn

Endre Lima
Bid Manager
+47 22 47 94 14
+47 47 39 87 56
endre@centerpoint.no
Endre på LinkedIn

Maren Haukeland
Regnskapsmedarbeider
+47 22 47 94 29
+47 93 21 29 86
maren@centerpoint.no
Maren på LinkedIn

Anne-Mari Haugen
Jr. Controller
+47 22 47 94 12
+47 94 12 12 03
anne.mari@centerpoint.no
Anne-Mari på LinkedIn

Silje Storm-Johannsen
Markeds- og konsulentkoordinator
+47 22 47 94 18
+47 97 06 04 66
silje@centerpoint.no
Silje på LinkedIn

 
 

“Centerpoint er en svært ryddig og seriøs arbeidsgiver, med en stab som er profesjonelle og fokuserer på kvalitet, samtidig som de har det rette glimtet i øyet. Etter snart ett og et halvt år som konsulent i Centerpoint, er jeg veldig fornøyd”
— Børge Soleng. Ass. prosjektleder i Jernbaneverket.